Granty na dostępność dla przychodni Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej

Logo programu Dostępność Plus. W tle korytarz w przychodni zdrowia i drzwi do gabinetów

Od II połowy 2024 roku przychodnie Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej (AOS) będą mogły składać wnioski w ramach Programu Dostępność Plus o dofinansowanie swoich przedsięwzięć zwiększających dostępność architektoniczną, cyfrową oraz informacyjno–komunikacyjną.

Nabór skierowany będzie do podmiotów, które posiadają kontrakt z NFZ w zakresie AOS. Maksymalna wartość grantu wyniesie 900 tys. zł, a minimalna 150 tys. zł. Wkład własny nie będzie wymagany.

Aby mieć szanse na przygotowanie dobrego projektu, konieczne jest przeprowadzenie audytu dostępności placówki. Jako Fundacja oferujemy wykonanie takiego audytu wraz z przygotowaniem rekomendacji w trzech obszarach dostępności. Oferujemy też wizyty audytowe poprzedzające opracowanie wniosku.

Zespół naszej Fundacji stanowią eksperci z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w tematyce dostępności. Pomagamy w pozyskiwaniu grantów w zakresie programów dostępnościowych. Przeprowadzamy audyty dostępności architektonicznej, cyfrowej i informacyjno-komunikacyjnej. Prowadzimy szkolenia i doradzamy. Zaufało nam wielu klientów, w tym urzędy gminne, powiatowe, szpitale, przychodnie zdrowia.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Andrzej Gancarski

Prezes Fundacji

a.gancarski@biznesbezbarier.org

(+48) 725 163 741

Ewa Lefik-Babiasz

Specjalistka ds. dofinansowań i dostępności

e.lefik@biznesbezbarier.org

(+48) 570 818 635