Ruszyły zgłoszenia do XVII edycji konkursu Lodołamacze

Na pierwszym planie statuetka konkursowa Lodołamacze. Załączono tekst: Lodołamacze - konkurs dla pracodawców wrażliwych społecznie.

Do 15 sierpnia br. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Lodołamacze. Jest on adresowany do pracodawców oraz instytucji i organizacji, które wyróżnia wrażliwość na potrzeby innych. Najważniejszym celem plebiscytu jest przełamywanie barier, stereotypów i uprzedzeń związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnościami, a także szeroko rozumiana aktywizacja zawodowa OzN. Inicjatywa pokazuje, jak szeroki zakres może mieć społeczne zaangażowanie firm: od działań na rzecz pracodawców, przez edukację, promocję różnorodności, zdrowia, dostępności oraz pomoc osobom najbardziej potrzebującym.

W ciągu 16 lat trwania konkursu wzięło w nim udział ponad 7000 firm, a kapituły przyznały 1500 nagród oraz 400 wyróżnień. Tegoroczni laureaci zostaną nagrodzeni 6 października podczas ogólnopolskiej gali w Zamku Królewskim w Warszawie. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie zamieszczonym na tej stronie. Zapraszamy do udziału!