Zamów Pudełko Dostępności do swojej placówki!

Pudełko Dostępności

Jako Fundacja Biznes Bez Barier podczas mnóstwa spotkań i wielu rozmów na temat dostępności, dostrzegliśmy problematykę komunikacji werbalnej z pacjentami czy klientami posiadającymi szczególne potrzeby. Z dobrą, czyli przyjazną i efektywną komunikacją ma problem wiele placówek, zarówno medycznych, jak i pozamedycznych.

Zauważając, jak wiele jest do zrobienia w tej materii, opracowaliśmy produkt wspomagający komunikację alternatywną, niewerbalną – PUDEŁKO DOSTĘPNOŚCI – pierwsze i jedyne takie w Polsce.

Pudełko zawiera dedykowane narzędzia i materiały, m.in. tablice z ikonografikami, karty z alfabetami Braille’a oraz Lorma, dzięki którym komunikacja z osobami o szczególnych potrzebach staje się łatwiejsza, obsługa sprawniejsza, a osoby te mogą poczuć się w pełni zaopiekowane i godnie potraktowane.

Tworząc rozwiązania dla osób ze szczególnymi potrzebami, przyświecała nam idea bardzo bliska naszej misji – idea dostępności. Swoimi działaniami staramy się nie tylko szerzyć świadomość, edukować, ale także tworzyć realne rozwiązania zwiększające dostępność, takie właśnie jak Pudełko Dostępności, które pomagać ma w obszarze komunikacyjnym dostępności. Bez dobrej komunikacji nie ma dostępności. To od niej wszystko się zaczyna, więc musimy robić wszystko, aby była solidnym fundamentem pod inne jej obszary – mówi Andrzej Gancarski, prezes naszej Fundacji

PUDEŁKO DOSTĘPNOŚCI doskonale sprawdzi się zarówno w szpitalach i placówkach POZ, ale także w innych jednostkach medycznych i pozamedycznych.

Wszystkich zainteresowanych naszym produktem, zapraszamy na stronę internetową: pudelkodostepnosci.pl. Dowiedz się więcej na temat proponowanych rozwiązań i zamów już dziś Pudełko Dostępności do swojej placówki!