Adrian Furman nominowany do nagrody „Człowiek bez barier”

Po lewej stronie logo Fundacji Integracja. Po prawej stronie Adrian Furman.

Założyciel naszej Fundacji i równocześnie Prezes Grupy AF, Adrian Furman, został nominowany do tytułu Człowieka Bez Barier w jubileuszowej XX edycji Konkursu Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Fundacji Integracja.

Nadrzędnym celem Integracji jest promocja osób z niepełnosprawnościami (OzN), które są aktywne w swoich małych ojczyznach oraz w przestrzeni publicznej. Swoją postawą, a także realnymi działaniami inspirują oraz kreują nowe, pozytywne oblicze OzN. – Człowiek bez barier bierze los w swoje ręce, pokazując innym, że ograniczenia go nie definiują – mówią organizatorzy o konkursie.

Wśród dotychczasowych laureatów znaleźć można wybitne osobowości ze świata nauki, polityki, kultury, biznesu, sportu, a także społeczników i samorządowców. – Od lat udowadniam, że specjaliści OzN są potencjałem na otwartym rynku pracy. Systematycznie i z uporem dążę do wdrażania szeroko rozumianej dostępności. To moja prywatna idea i misja Grupy AF – tak zgłoszenie kandydatury przez komisję konkursową komentuje Adrian Furman.

Wyniki głosowania oraz tegorocznych laureatów poznamy podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim już 6 grudnia.
Gorąco zachęcamy Państwa do głosowana Adriana Furmana TUTAJ.

Głosy można oddawać do 19 listopada 2022.