Zdobądź z nami fundusze unijne w ramach programu React-EU „Cyfrowa Gmina”

Fragmentaryczna postać mężczyzny w stroju biurowym. Mężczyzna pracuje na tablecie. W tle grafiki ikonki IT.

Rusza najnowszy program unijny React-EU „Cyfrowa Gmina” a w raz zanim nasza najnowsza oferta. Fundusze w ramach grantu mogę być skierowane m.in. na: cyfryzację urzędów JST i jednostek im podległych oraz nadzorowanych poprzez nabycie sprzętu IT i oprogramowania, licencji niezbędnych do realizacji e-usług, pracy i edukacji zdalnej, jak również edukację cyfrową dla JST w zakresie obsługi nabytego sprzętu oraz oprogramowania i licencji.

Kto może ubiegać się o dotacje?

Uprawnionymi do pozyskania funduszy w ramach programu są wszystkie gminy w Polsce. Bazując na swej wiedzy i doświadczeniu, proponujemy w pełni kompleksową pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz złożeniu wniosku.

Nabór wniosków

Wnioski o dofinansowanie w ramach działania „Cyfrowa Gmina” można składać od 18 października 2021 r. do 17 listopada 2021 r. Nabór odbędzie się w 3 rundach, o poszczególnych etapach będziemy informować na bieżąco. Minimalna wartość wydatków kwalifikowanych projektu to 100 tys. PLN, maksymalna wartość wydatków kwalifikowanych projektu to 2 mln PLN, natomiast maksymalny poziom dofinansowania to 100%. 

Gorąco zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej OFERTY!

Opiekun oferty:

Piotr Bolek
Business Development Director
p.bolek@biznesbezbarier.org
+48 795 578 342

Dodaj komentarz