Pracodawco, zabierz głos wypełniając ankietę o rynku pracy OzN

Fragmentaryczna postać mężczyzny. Mężczyzna ma wyciągniętą dłoń a nad nią unosi się znak osoby na wózku w kształcie kwadratu.

Czy pracodawcy boją się zatrudnić pracownika z niepełnosprawnością? Jeśli tak, to jak to zmienić? Jeśli nie, to jak zachęcić innych? Jako Fundacja Biznes Bez Barier szukamy odpowiedzi na te pytania.

Badanie diagnozuje problematykę otwartego rynek pracy osób z niepełnosprawnością (OzN). Wasze wsparcie – klientów i naszych partnerów – jest tu bezcenne, dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie; wystarczy tylko kilka minut.

Nasza Fundacja od lat pomaga OzN odnaleźć się na otwartym rynku pracy. Wiemy, że aktywizacja zawodowa OzN nie przyniesie efektu, jeśli działania nie połączą potrzeb obu stron: pracodawców i pracowników. Stąd nasza prośba o wypełnienie ankiety. Po jej wypełnieniu otrzymają Państwo bezpłatny e-book oraz zaproszenie na webinarium – wszystko nt. efektywnego zatrudniania OzN. Szkolenie on-line poprowadzi Adrian Furman, prezes Grupy AF, założyciel Fundacji Biznes Bez Barier i członek Rady Dostępności programu Dostępność Plus.

Żeby wypełnić ankietę, kliknij w LINK. Serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz